100% Creatine Monohydrate 300g

Scitec Nutrition Scitec Nutrition

Czysty monohydrat kreatyny, dostępny przez suplementację 100% Creatine Powder Scitec Nutrition to doskonała opcja dla wszystkich, którym zależy na maksymalnym wzroście masy mięśniowej i siły. Monohydrat kreatyny działa łagodniej niż jabłczan, dlatego doskonale sprawdzi się w treningu zarówno początkującego, jak i bardziej zaawansowanego sportowca.

22.90 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

33,00 zł 22,90 zł

100% Creatine Monohydrate. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 300 g


100% Creatine Monohydrate Scitec Nutrition to czysty monohydrat kreatyny w proszku. Dzięki mikrorozdrobnionej formie, monohydrat szybko się miesza z płynem, dzięki czemu jest łatwy do przyswojenia i prędko się wchłania. 100% Creatine Monohydrate Scitec Nutrition to jeden z najlepszych preparatów kreatynowych na rynku - pozwala na szybką i skuteczną suplementację, w krótkim czasie widocznie zwiększając twoją siłę oraz przyspieszając przyrost masy.

Kreatyna jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie - składa się z argininy, glicyny i metioniny. Suplementacja monohydratem kreatyny w 100% Creatine Monohydrate powoduje:

1) ZWIĘKSZENIE SIŁY

Kreatyna jest w stanie zwiększyć siłę mięśni, działając dwutorowo. Po pierwsze, kreatyna odnawia poziom energetyczny komórki, uczestnicząc w przemianie ADP w ATP. To działanie kreatyny sprawia, że mięśnie wolniej się męczą, a co za tym idzie trening może być dużo bardziej intensywny i trwać znacznie dłużej! Dodatkowo, kreatyna wspomaga odkładanie się glikogenu w mięśniach, dzięki czemu pozwala na wygenerowanie większych rezerw tego podstawowego źródła energii dla naszych mięśni. Oznacza to jeszcze więcej mocy dla mięśnia!

2) ZWIĘKSZENIE MASY

Udowodniono, że kreatyna jest substancją silnie uwadniającą komórki. Maksymalne uwodnienie powoduje zwiększenie objętości komórek, które wysyłają do mózgu sygnał anaboliczny, który intensyfikuje procesy anaboliczne zachodzące w organizmie. Ponadto, monohydrat kreatyny w preparacie 100% Creatine zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu IGF-1 oraz MGF, co wydatnie przyczynia się do jeszcze szybszego przyrostu masy mięśniowej.

3) OCHRONĘ PRZED KATABOLIZMEM

Kreatyna jest antyoksydantem, w związku z czym jest w stanie bardzo skutecznie ochronić włókna mięśniowe przed niszczącym działaniem wolnych rodników, które namnażają się w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego i atakują tkankę mięśniową, prowadząc do mikrourazów i dezintegracji włókien mięśniowych.

4) ZWIĘKSZENIE WYTRZYMAŁOŚCI

Jeszcze większa ilość glikogenu w mięśniach oraz nieustanna odnowa rezerw energetycznych komórek sprawia, że sportowiec ma dużo więcej energii. Przekłada się to na dłuższy trening, a co za tym idzie - na maksymalne zwiększenie wytrzymałości sportowca.

DAWKOWANIE

Korzystny efekt jest zauważalny przy dziennym spożyciu min. 3 gram kreatyny w ciągu doby. Należy podzielić swoją masę ciała [kg] przez 3 - otrzymana wartość to ilość kreatyny [g] jaką powinno się dziennie spożywać w fazie nasycania kreatyną (pierwszy tydzień stosowania) podzieloną na kilka porcji. Po tym okresie nie należy spożywać więcej niż połowę powyższej porcji w celu utrzymania efektów. Spożywać na pusty żołądek, najlepiej po treningu wraz z węglowodanami. W celu uzyskania pożądanego roztworu, porcję produktu (5 gramów) rozpuścić w 400 ml płynu. Nie spożywać jednorazowo więcej niż 10 g produktu, rozdzielić dzienne spożycie na kilka porcji w ciągu dnia.


Stworzone przez i wyprodukowane dla: SCITEC NUTRITION P.O.Box 431975 Miami, FL 33243, USA. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Importer: CYTOGEN sp. z o.o., ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków.

Składniki: monohydrat kreatyny.
Wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten, orzechy, ryby oraz skorupiaki.

Składniki aktywne5 g (porcja)
monohydrat kreatyny 5000 mg
zawartość kreatyny 4420 mg

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
- Data dodania: Ocena: 5
Zapewnia dobre przyrosty bez spadków. Z tą ceną nie ma sobie równych!
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator