HMB6 230 tablets

ActivLab ActivLab

HMB kompleksowo oddziałuje na ludzki organizm, dzięki czemu stał się jednym z popularniejszych i najczęściej stosowanych przez sportowców suplementów.

59.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

59,00 zł

HMB6 1000. Suplement diety w tabletkach.
Opakowanie: 320 tabletek (masa netto: 379,5 g)


HMB (ß-hydroksy ß-metylomaślan) jest substancją bioaktywną, występującą w niewielkich ilościach w pożywieniu, a także wytwarzaną przez organizm człowieka z aminokwasu L-leucyny, pełniącym w ludzkim organizmie jedną z ważniejszych ról. HMB kompleksowo oddziałuje na ludzki organizm, dzięki czemu stał się jednym z popularniejszych i najczęściej stosowanych przez sportowców suplementów. Do jego niewątpliwych zalet należy silne działanie antykataboliczne zapobiegające rozpadowi białek ustrojowych. Dodatkowo, dzięki zwiększeniu o ponad 50% anabolicznego działania treningu, znacznie ułatwia przyrost siły i masy mięśniowej, bierze także udział w procesie tworzenia tkanki mięśniowej. HMB wykazuje silne działanie spalające tłuszcz (poprzez stymulację organizmu do czerpania energii z zapasów tłuszczowych), zwiększa kondycję organizmu, poprawia wytrzymałość mięśniową oraz wydolność tlenową. Chroni również organizm przed niekorzystnymi skutkami stresu, długotrwałych wysiłków fizycznych, pomaga także w łagodzeniu przypadłości wieku późnego.  Activlab HMB 1250 XXL Tabs polecany jest osobom aktywnym, sportowcom wyczynowym, a także w trakcie trwania kuracji odchudzającej.

DAWKOWANIE

W dni treningowe: 1 tabletka na 30 min przed ćwiczeniami, 1 tabletka po ćwiczeniach i 1 tabletka na noc. W dni nietrenigowe: 1 tabletka na noc.


Producent: REGIS Sp. z o.o., ul. W. Sławka 3a, 30-633 Kraków, Polska.

Składniki: beta-hydroksy beta-metylomaślan wapnia, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu i stearynian magnezu; chlorowodorek pirydoksyny. Może zawierać śladowe ilości pochodnych mleka, soi, pszenicy, jajek, selera, gorczycy.

Informacja żywieniowa3 tabletki (porcja dzienna)
Ca-HMB 3000 mg
witamina B6 4,2 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator