Tribulus Maximus 90 tabs.

BioTech USA

Tribulus Maximus to buzer testosteronu w tabletkach. Bazuje na czystym ekstrakcie z buzdyganka ziemnego - każda tabletka dostarcza aż 360 mg saponin steroidowych!

Chwilowo niedostępny, proszę pytać o termin dostawy.

62,99 zł

Tribulus Maximus. Suplement diety w tabletkach.
Opakowanie: 90 tabletek


Tribulus Maximus to skoncentrowany ekstrakt z Tribulus terrestris, dostarczający dużej dawki saponin steroidowych. Te glikozydy steroidowe o budowie podobnej do cząsteczki testosteronu, uznawane są za silny buzer tego hormonu anabolicznego. Suplementy diety na bazie saponin steroidowych, takie jak Tribulus Maximus Biotech USA, używane są w charakterze prekursorów testosteronu. Działają nie tylko bezpośrednio - nasilenie produkcji testosteronu następuje również w wyniku zwiększenia sekrecji lutropiny, jaka ma miejsce w organizmie w odpowiedzi na dostarczenie mu saponin steroidowych.

Tribulus Maximus to preparat, który z każdą tabletką dostarcza aż 1500 mg ekstraktu z buzdyganka ziemnego i 360 mg saponin steroidowych. Jest to dawka o udokumentowanym, pozytywnym działaniu na libido i funkcje seksualne. Suplementację Tribulus Maximus poleca się przede wszystkim mężczyznom, których celem jest skuteczne zwiększenie stężenia testosteronu w organizmie.

 

Dawkowanie

1 tabletka dziennie, spożywać z napojem.


Wyprodukowano w UE dla: BioTech USA, P.O.BOX 9000 U.S.A., Ft. Lauderdale, FL 33340.

Składniki: ekstrakt zawierający saponiny; z Tribulus terrestris 79%; emulgator: fosforan wapnia; substancje przeciwzbrylające: celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje aktywne1 tabletka
wyciąg z Tribulus terrestris 1500 mg
w tym saponiny steroidowe 360 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
- Data dodania: Ocena: 5
Szczególnie na początku fajnie poprawia libido i samopoczucie, czuć więcej sił witalnych, więc można trenować jeszcze wydajniej :)
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: