BCAA G-FORCE 1150 90 kapsułek

Trec Nutrition Trec Nutrition

BCAA G-FORCE to 90 kapsułek z innowacyjną formułą, łączącą w sobie aminokwasy BCAA i L-glutaminę. Preparat skutecznie wspomaga przyrost masy, zwiększenie siły, przyspieszenie regeneracji potreningowej i spalanie tkanki tłuszczowej.

34.20 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

34,20 zł

BCAA G-Force 1150. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 90 kapsułek (masa netto: 122,4 g)


BCAA G-FORCE to kompleksowy preparat wspomagający trening. Każda kapsułka dostarcza twojemu organizmowi matriks aminokwasów niezbędnych - BCAA i L-glutaminy - potrzebnych, by uczynić twój trening jeszcze bardziej efektywnym! BCAA G-FORCE maksymalnie intensyfikuje przyrost masy mięśniowej i siły. BCAA G-FORCE to nowoczesny preparat aminokwasowy, łączący w sobie moc aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach i L-glutaminy. Matriks ten został zamknięty w łatwych do przyswojenia kapsułkach KING SIZE, które dostarczają Ci maksymalnej dawki tych aminokwasów!

Po co sportowcom BCAA i L-GLUTAMINA?

Zarówno BCAA, jak i L-glutamina, to aminokwasy zaliczane do niezbędnych dla sportowców. Łącznie, aminokwasy BCAA i L-glutamina stanowią aż 70% tkanki mięśniowej człowieka. Niestety, zarówno BCAA, jak i L-glutamina, są tracone z organizmu w wyniku intensywnego treningu. Szacuje się, że w wyniku intensywnej aktywności fizycznej straty L-glutaminy mogą sięgnąć nawet 55% rezerw tego aminokwasu. Z kolei BCAA są aminokwasami niezbędnymi, które należy dostarczać organizmowi z zewnątrz, dlatego tak istotna w przypadku sportowców jest suplementacja BCAA i L-glutaminą.


BCAA są aminokwasami, wykazującymi uniwersalne działanie na organizm. BCAA pobudzają procesy anaboliczne, zachodzące w organizmie, przyczyniając się do silniejszego wzrostu masy mięśniowej. BCAA działają również ochronnie na glikogen w mięśniach oraz mogą stanowić źródło energii, dlatego BCAA skutecznie zwiększają także siłę mięśni. BCAA są również silnymi antyoksydantami i chronią mięśnie przed zniszczeniem w wyniku działania wolnych rodników. Na szczególną uwagę zasługuje również BCAA jako stymulator spalania tkanki tłuszczowej oraz intensyfikator procesów regeneracyjnych. L-glutamina z kolei to aminokwas, który maksymalizuje procesy anaboliczne. L-glutamina stymuluje syntezę białek oraz glikogenu, skutecznie przyczyniając się do przyrostu masy mięśniowej i siły mięśni. Spożywanie suplementów z L-glutaminą po treningu i w połączeniu z węglowodanami sprawia, że regeneracja energii jest jeszcze szybsza! 

Sposób użycia

Zalecana porcja do spożycia to 6 kapsułek 2 razy dziennie. Preparat popić 300 ml wody.
W dni treningowe: I porcja 30 min przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna; L-walina; L-izoleucyna); L-glutamina; otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki aktywnew 12 kapsułkach
Aminokwasy rozgałęzione:
(L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna)
9840 mg
L-glutamina 3960 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu