ALA 200 120 kaps.

Olimp Labs

Kwas alfa liponowy ALA 200 wspomaga rozwój wydolności oraz aktywność insuliny – ułatwiając wnikanie węglowodanów, aminokwasów i kreatyny do komórek mięśniowych.

Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

39,00 zł

ALA 200. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 120 kapsułek (masa netto: 38,4 g)


ALA 200 Olimp to preparat uzupełniający dietę w najwyższej jakości kwas alfa-liponowy (ALA). Jest to substancja znana przede wszystkim jako silny antyoksydant. ALA jest w stanie obniżyć stres oksydacyjny, z którym często spotykają się przede wszystkim ciężko trenujący sportowcy czy osoby narażone na stres. Skutkiem często występującego stresu oksydacyjnego może być uszkodzenie komórek, spadek odporności czy przedwczesne starzenie się skóry. ALA pomaga uporać się z wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za takie niepożadane działania. 

Kwas alfa-liponowy jest również wykorzystywany w procesach syntezy glutationu. Glutation to specyficzny antyoksydant, który nie tylko chroni przed działaniem oksydantów, działa detoksykująco i oczyszczająco, ale chroni też przed rozpadem białek i stymuluje ich wzrost. Dodatkowo glutation działa jak inhibitor kortyzolu, chroniąc organizm przed szkodliwym wpływem tego hormonu, powodującego m.in. katabolizm mięśniowy. Glutation jest również substancją pomagającą usunąć produkty przemiany materii, metale ciężkie i toksyny, wspierając tym samym pracę wątroby i wspomagając jej regenerację.

Kwas alfa-liponowy jest również koenzymem niezbędnym przy metabolizowaniu tłuszczów oraz węglowodanów i przemianie ich w ATP. ALA jest więc substancją niezwykle użyteczną dla sportowców, którzy chcą wydłużyć i poprawić jakość swoich treningów.

Zastosowanie

Preparat polecany osobom starszym, aktywnym fizycznie oraz sportowcom wyczynowym - jako środek ułatwiający redukcję tkanki tłuszczowej oraz rozwój siły i wytrzymałości, poprawiający strukturę umięśnienia, wpływający pozytywnie na czynności narządów i tkanek oraz mechanizmy związane z pozyskiwaniem energii użytecznej.

Dawkowanie ALA 200

Zalecana dzienna porcja: 1-2 kapsułki 3 razy dziennie podczas posiłku.


Producent: OLIMP LABORATORIES, Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica.

Składniki: kwas alfa-liponowy, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna - składnik otoczki, barwnik: E 171).

Substancje aktywne1 kapsułka2 kapsułkina 100g
Kwas alfa-liponowy 200 mg 400 mg 66,67 g

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: