Ultra Amino 5100 325 tabletek

Hi Tec

Ultra Amino 5100 to idealna kompozycja aminokwasów egzogennych i endogennych, pochodząca z hydrolizatu i izolatu białek serwatkowych, zapewniająca organizmowi optymalne warunki do syntezy białek mięśniowych w fazie regeneracji powysiłkowej i budowy masy mięśniowej.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

79,00 zł

Ultra Amino 5100. Suplement diety w tabletkach.
Opakowanie: 325 tabletek (masa netto: 650 g)


Ultra Amino 5100 to preparat dostarczający organizmowi sportowca pełen zestaw niezbędnych aminokwasów w postaci krótkołańcuchowych peptydów i wolnych aminokwasów. Ultra Amino 5100 zawiera aż 5100 mg (!!!) aminokwasów w suchej masie jednej porcji produktu. Ogromną skuteczność preparatu, w utrzymaniu dodatniego bilansu azotowego uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu formuły „timereleased”, charakteryzującej się powolnym uwalnianiem aminokwasów w układzie pokarmowym. Wysoka przyswajalność i biodostępność oraz charakterystyka wchłaniania aminokwasów zapewnia utrzymanie optymalnego stężenia aminokwasów w osoczu krwi nawet do kilku (5-6 h) godzin po zastosowaniu preparatu.


Ultra Amino 5100 to idealna kompozycja aminokwasów egzogennych i endogennych, pochodząca z hydrolizatu i izolatu białek serwatkowych, zapewniająca organizmowi optymalne warunki do syntezy białek mięśniowych w fazie regeneracji powysiłkowej i budowy masy mięśniowej. Wysoka zawartość L-glutaminy oraz L-leucyny, kluczowego aminokwasu w procesie aktywacji syntezy białek, sprzyja wzrostowi mięśni i szybkiej regeneracji tkanek po intensywnym treningu siłowym. Preparat silnie hamuje katabolizm tkanki mięśniowej, stymuluje układ hormonalny i odpornościowy człowieka, poprawia bilans azotowy, stymuluje procesy regeneracyjne tkanek oraz pobudza wzrost tkanki mięśniowej. Hydrolizaty białek serwatkowych charakteryzują się porównywalnym składem aminokwasów do białek budujących mięśnie człowieka, dzięki czemu preparat jest dużo lepiej wykorzystywany przez organizm. Ultra Amino 5100 wprowadza organizm w anaboliczną fazę przemian materii oraz utrzyma dodatni bilans azotowy, dzięki czemu umożliwia szybki rozwój siły, masy i wytrzymałości mięśniowej.

DAWKOWANIE

Stosować 2-3 razy dziennie po 3 tabletki (porcja) między posiłkami. Popijać wodą.


Producent: HI TEC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Poland.

Składniki: białko serwatkowe, substancja przeciwzbrylająca: uwodorniony olej z nasion bawełny, amid kwasu nikotynowego, chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina.
Produkt może zawierać: mleko, soję, jaja, gluten.

Witaminy i aminokwasyw 3 tabletkach (porcja)
niacyna (mg ekwiwalentu niacyny) 5,3 g
witamina B6 0,46 mg
witaminaB12 0,835 mcg
L-alanina 220 mg
L-arginina 170 mg
kwas L-asparaginowy 510 mg
L-cysteina 90 mg
lwas L-glutaminowy + L-glutamina 790 mg
L-glicyna 95 mg
L-histydyna 90 mg
L-izoleucyna 260 mg
L-leucyna 570 mg
L-lizyna 440 mg
L-metionina 100 mg
L-fenyloalanina 160 mg
L-prolina 240 mg
L-seryna 260 mg
L-treonina 245 mg
L-tryptofan 135 mg
L-tyrozyna 180 mg
L-walina 240 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytu tu(zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
- Data dodania: Ocena: 5
Dobre aminokwasy, biorę je już kolejny raz. Poza tym tanie aminokwasy są dobre bo są tanie i dobre :-)
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: